O NAS


Home » O nas

NOWA ENERGIA. Doradcy Energetyczni Sp.j. to nowoczesna firma, która powstała by wprowadzić nowatorskie podejście do rynku usług energetycznych. Zbudowana na takich fundamentach, jak dobra komunikacja oraz jakość i uniwersalność. Celem założycieli firmy było stworzenie nowego gatunku usług w zakresie doradztwa energetycznego. W oparciu o takie wartości nasza firma ma szansę na ciągły i stabilny rozwój z korzyścią dla jej klientów. Jako spółka działamy od 2012 roku.

Nasza filozofia działania jest gwarancją wysokiej jakości wykonywanych prac. Każdy realizowany projekt czerpie z zaangażowania przynajmniej jednego z założycieli spółki. Dzięki temu projekty te prowadzone są do samego końca przy pełnym profesjonalizmu zaangażowaniu, wprowadzając je na najwyższy poziom jakości. NOWA ENERGIA. Doradcy Energetyczni Sp.j. to zespół pełnych energii fachowców z doświadczeniem i nie bojących się nowych wyzwań.

Jesteśmy absolwentami Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Nasze wykształcenie podparte jest pracą w zawodzie rozpoczętą krótko po ukończeniu studiów, co daje nam łącznie ponad 35 letni bagaż doświadczeń i nauki zawodu inżyniera energetyki. Każdy z nas jest audytorem energetycznym z dużym doświadczeniem. Wykonywaliśmy audyty energetyczne wszelkiego rodzaju obiektów, od najprostszych audytów budynkowych po bardzo złożone audyty bilansowe przedsiębiorstw.

Nauczyliśmy się, że podstawowym zadaniem firmy konsultingowej jest dostarczanie profesjonalnych usług doradczych, a kluczową sprawą w tym jest komunikacja. Staramy się aby nasze usługi były idealnie skrojone pod każdego klienta, tak aby sprostać jego wymaganiom. Ta zasada sprawia, że nasi klienci zostają z nami przez wiele lat. Jesteśmy przekonani, że tworzenie dobrych relacji z naszymi klientami pozwala zrozumieć ich potrzeby oraz realizować projekty o czasie, przy jednocześnie umiarkowanym budżecie.

NASZ ZESPÓŁ

MARIUSZ BOGACKI

Absolwent Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach o specjalizacji Czyste Technologie Energetyczne. Obecnie wspólnik w firmie Nowa Energia. Doradcy Energetyczni sp.j. Ponadto zatrudniony w Fundacji na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii (FEWE) jako weryfikator audytów energetycznych dla Banku Gospodarstwa Krajowego

read more button czytaj więcej
phone icon

+48 506 153 988

ARKADIUSZ OSICKI

Absolwent Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach, o specjalizacji Czyste Technologie Energetyczne. Obecnie wspólnik w firmie Nowa Energia. Doradcy Energetyczni sp.j. Wcześniej przez ponad siedem lat zdobywał doświadczenie zawodowe pracując w Fundacji na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii (FEWE), początkowo na stanowisku specjalisty, od 2005 roku pełniąc funkcję kierownika projektów

read more button czytaj więcej
phone icon

+48 506 580 610

TOMASZ ZIELIŃSKI

Absolwent Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach o specjalności Inżynieria Środowiska w Energetyce i Motoryzacji. Obecnie wspólnik w firmie Nowa Energia. Doradcy Energetyczni sp.j. W latach 2004 – 2011 zatrudniony był w Fundacji na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii (FEWE), a wcześniej m.in. na stażu w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

read more button czytaj więcej
phone icon

+48 32 209 55 46